interimat mediu

Udrea: Echipa lui Nemirschi va pleca

Noul ministru interimar al Mediului, Elena Udrea, a declarat, vineri, că echipa lui Nicolae Nemirschi va pleca, pentru că este normal ca atunci când un ministru vine cu o echipă, să plece cu ea, dar că acolo unde sunt profesionişti nu vor fi făcute schimbări.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da