invitatie discutii

Rubio l-a invitat pe ministrul brazilian de externe la discuții, în contextul în care Brazilia încearcă să obțină reducerea tarifelor

Secretarul de stat american Marco Rubio l-a invitat joi pe ministrul brazilian de externe Mauro Vieira să se întâlnească în curând la Washington, în contextul în care Brazilia încearcă să obțină reducerea tarifelor americane, a declarat Ministerul brazilian de Externe.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da