Katae Takashi

Rogobete, întâlnire cu ambasadorul Japoniei: Ne propunem să dezvoltăm competențe noi în diagnostic, tratament și cercetare

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, s-a întâlnit cu ambasadorul Japoniei în România, Katae Takashi, pentru discuții privind consolidarea relațiilor bilaterale în domeniul medical, anunțând semnarea unui memorandum de înțelegere între cele două țări.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da