kormend

Steaua Bucureşti a fost învinsă în turul II al FIBA Europe Cup

Steaua Bucureşti a pierdut miercuri, în turul secund al FIBA Europe Cup, partida tur din dubla cu echipa maghiară Egis Kormend, scor 91 la 75.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da