laudat

Patronul echipei Sepsi l-a lăudat pe arbitrul Iulian Călin în presa din Ungaria: A fost o decizie foarte utilă şi suntem fericiţi pentru asta

Patronul echipei Sepsi, Laszlo Dioszegi, l-a lăudat în presa din Ungaria pe arbitrul Iulian Călin, care a întrerupt partida Petrolul 52 - Sepsi, după scandările xenofobe ale suporterilor ploieşteni.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da