liga2

ACS Poli Timişoara – UTA 0-3, în derby-ul etapei a 5-a din Liga 2

După ce a învins-o pe Ripensia weekendul trecut, UTA a câştigat, sâmbătă după-amiază, cu 3-0 derby-ul cu ACS Poli, desfăşurat la Timişoara, pe un ”Dan Plătinişanu” aproape pustiu.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da