lovrin

Alexandru Rogobete a vizitat o unitate pentru recuperare medicală din Timiș

Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, a vizitat o unitate pentru recuperare medicală din județul Timiș. Este vorba despre o anexă a Spitalului Județean din Timișoara aflată în construcție.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da