martin gore

Depeche Mode revine în România (Video şi Galerie Foto)

Trupa britanică Depeche Mode revine în România pentru a susţine, pe 16 mai 2009, un concert în Parcul Izvor din Capitală, au declarat pentru MEDIAFAX organizatorii evenimentului, Emagic.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da