minori disparitie

Doi minori au dispărut duminică în timp ce erau la scăldat în râul Ialomița. Autoritățile încă îi caută

Duminică, doi minori în vârstă de 13 și 17 ani au dispărut în timp ce se aflau la scăldat în localitatea Ograda, în apele râului Ialomița. Cei doi încă sunt căutați de autorități.

Campanie de prevenire a dispariţiei minorilor, pe litoral

O campanie de prevenire a dispariţiei minorilor şi de educare pentru creşterea siguranţei a fost lansată pe litoralul românesc, unde se va desfăşura timp de o lună, având ca scop informarea părinţilor cu privire la pericolele la care sunt expuşi copiii.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da