negril

Negrilă: Îmi doresc să fie din nou sărbătoare pe Stadionul Ion Oblemenco

Fostul component al "Craiovei Maxima" Nicolae Negrilă a declarat, marţi, că îşi doreşte o victorie a echipei CS Universitatea Craiova în meciul cu Steaua din Cupa României, pentru a sărbători pe Stadionul Ion Oblemenco la fel cum o făcea în perioada în care activa ca jucător.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da