ofi eri rom ni

VIDEO Doi ofiţeri români, la bordul unui distrugător britanic pentru misiuni în Marea Mediterană

O fregată a Forţelor Navale Române a ieşit, marţi, pe mare pentru o serie de exerciţii de luptă pe care le va efectua în compania unui distrugător britanic. Doi doi ofiţeri români vor fi ambarcaţi, în premieră, la bordul distrugătorului britanic pentru a participa la misiuni.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da