oraș părăsit

Un oraș modern a fost părăsit din cauza unui foc subteran care nu poate fi stins de zeci de ani

Un oraș modern din SUA a fost părăsit de locuitorii săi din cauza unui foc subteran care nu poate fi stins. Nimeni nu știe ce a provocat apariția flăcărilor în anii 60. Treptat, localitatea a fost părăsită din cauza fumului, aburului și surpărilor provocate de focul subteran.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da