pasaj pipera

Oprescu: Pasajul de la Pipera va fi dat în folosinţă în octombrie

Pasajul de la Pipera va fi dat în folosinţă în octombrie, a anunţat luni primarul general al Capitalei, Sorin Oprescu, precizând că fiecare partid va dori să îşi însuşească podul, dar acesta este al bucureştenilor.

Pasajul suprateran Pipera-Tunari a fost deschis circulaţiei sâmbătă – FOTO

Pasajul suprateran Pipera-Tunari a fost deschis circulaţiei sâmbătă, în urma finalizării lucrărilor de construcţie, care au durat mai bine de doi ani şi au costat peste nouă milioane de euro.

Pasajul suprateran Pipera-Tunari va fi deschis luni

Pasajul suprateran Pipera-Tunari va fi deschis luni, după mai bine de doi ani de la începerea lucrărilor, costurile totale pentru acest proiect fiind de peste 11 milioane de euro.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da