poli ia arad

Poliţia Judeţeană Arad: Carburantul dispărut era depozitat la o firmă care a intrat în insolvenţă

Carburantul care lipseşte din gestiunea Poliţiei Judeţene Arad era depozitat la o firmă specializată, care a intrat în insolvenţă, administratorul acesteia fiind cercetat acum pentru gestiune frauduloasă, au anunţat, joi, reprezentanţii IPJ Arad.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da