primaria 2

Bucureştenii din sectorul 2 îşi pot recupera banii încasaţi suplimentar pentru taxa de parcare

Bucureştii din sectorul 2 îşi pot recupera banii încasaţi suplimentar pentru taxa de parcare la începutul anului 2010 printr-o cerere depusă până la sfârşitul lunii martie sau pot renunţa la ridicarea acestor sume care pot fi folosite la plata impozitelor pe clădiri şi terenuri.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da