prognoza speciala anm

ANM: Bucureștiul intră sub Cod galben de caniculă. Temperaturile urcă până la 33 de grade, iar disconfortul termic se accentuează

Municipiul București va traversa două zile cu vreme călduroasă și disconfort termic ridicat, potrivit prognozei speciale emise de Administrația Națională de Meteorologie (ANM).
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da