r ul d mbovi a

O maşină în care se aflau patru tineri a căzut în râul Dâmboviţa

O maşină în care se aflau patru tineri şi care circula pe Splaiul Independenţei din Capitală a căzut în râul Dâmboviţa, în noaptea de duminică spre luni, doi dintre aceştia reuşind să iasă din maşină şi să ajungă la mal, iar alţi doi fiind scoşi de scafandri.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da