ra e s lbatice

Două raţe sălbatice au fost salvate de pompierii din Sibiu, din apa îngheţată a râului Cibin

Pompierii din cadrul ISU Sibiu au salvat, luni, două raţe sălbatice care se aflau în apa îngheţată a râului Cibin, păsările urmând să ajungă la Grădina Zoologică din Sibiu, transmite corespondentul MEDIAFAX.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da