raniti proteste

PAGUBELE JANDARMERIEI în urma protestelor de duminică. Jandarmii din Bucureşti au cerut întăriri din ţară

Şeful Direcţiei Ordine şi Siguranţă Publică din Jandarmeria Română, Aurel Moise, a declarat, luni, că pagubele înregistrate de jandarmerie se ridică al 150.000 de lei, pompierii având şi ei distrugeri.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da