rentabilizare

Noul director executiv Tarom: Nu există nicio şansă de rentabilizare a companiei în acest an. Sperăm pentru anul viitor

Nicolae Demetriade, care a fost numit vineri în funcţia de director executiv al Tarom de către Consiliul de Administraţie, a declarat agenţiei MEDIAFAX că nu există nicio şansă ca operatorul aerian să fie rentabilizat în 2013, dar speră ca acest lucru să se întâmple anul viitor.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da