rudy

Imnul de campanie al PDL, pus pe ritmuri de manea (Video)

Imnul de campanie al PDL, "Ei cu ei. Noi cu voi" a fost pus pe ritmuri de manea, într-un videoclip cântat de Copilul de Aur, Artistu şi Rudy, melodia povestind despre "Logan. Ce golan", "Cum am avut opinia suspendată, dar le-am arătat că au făcut-o lată-lată" şi despre "caltaboşi şi ţuică".
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da