Sammy the Saint

Mascota „Sammy the Saint”, beată, a fost eliminată de pe teren în timpul unui meci din FA Cup

Mascota oficială a clubului St. Albans City, aflată în stare de ebrietate, a fost eliminată de pe teren, sâmbătă, în timpul meciului dintre Burton Albion și St Albans City, scrie Le Figaro.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da