sărăcire

Bolojan, despre sărăcirea populației: Oameni care locuiesc în penthouse vin să plângă pe umărul românilor

Premierul Ilie Bolojan a vorbit, la dezbaterea moțiunii depuse împotriva Guvernului, despre sărăcirea românilor. El spune că sunt oameni care locuiesc în penthouse-uri și care au mașini mai scumpe decât câteva apartamente care plâng acum pe umerii românilor.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da