Spitalul de Psihiatrie din Bălăceanca

Incendiu la Spitalul de Psihiatrie din Bălăceanca. Pacienții și angajații, evacuați

Un incendiu a izbucnit joi dimineață la Spitalul de Psihiatrie din Bălăceanca. Pacienții și angajații au fost evacuați.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da