spitalul jude ean arge

Sinucidere la Spitalul Judeţean Argeş

O femeie a murit, miercuri la prânz, după ce s-a aruncat de la un etajul al opt al Spitalului Judeţean Argeş.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da