starea de urgent

Băsescu ar fi prelungit starea de urgenţă: Noi ne-am relaxat înainte să punem sub control pandemia şi rezultatele le vedeţi

Fostul preşedinte Traian Băsescu crede că dacă starea de urgenţă ar fi fost menţinută până la jumătatea lunii iunie s-ar fi pus sub control epidemia de Covid-19 şi nu ar fi fost situaţia de acum.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da