stduenți

Studenții de la Universitatea Babeș-Bolyai i-au făcut colind ministrului Daniel David / „Și mai vrem încă ceva / Ca demisia să ne-o dea”

Vârsta tinereții e, desigur, creativă chiar și atunci când vine vorba de proteste. Studenții de la Universitatea Babeș-Bolyai au reinterpretat un cunoscut colind românesc și l-au interpretat pentru ministrul Educației, pe care l-au acuzat că îngroapă Educația.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da