steaua amend

Steaua a fost amendată cu 100.000 de lei

Jandarmeria Capitalei a amendat Clubul de Fotbal Steaua Bucureşti cu 100.000 de lei în urma incidentelor care au avut loc vineri, la derbiul cu Dinamo şi a propus Federaţiei Române de Fotbal suspendarea stadionului din Ghencea, pentru nerespectarea obligaţiilor ce îi revin organizatorului.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da