stojkovici

Vidici: România are jucători de calitate, dar acunm nu sunt puşi în valoare cum trebuie

Fotbalistul sârb Nemanja Vidici a declarat, sâmbătă seară, după victoria, cu scorul de 3-2, din meciul cu România de la Constanţa, că naţionala antrenată de Victor Piţurcă are jucători de calitate, dar care nu sunt puşi în valoare, transmite trimisul MEDIAFAX.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da