summitul

Președintele cubanez consideră summitul convocat de Trump drept „neocolonial”

Summitul, supranumit „Scutul Americilor”, la care face referire președintele cubanez a reunit la Miami doisprezece lideri apropiați de Washington pentru a discuta despre lupta împotriva cartelurilor de pe continent.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da