Summitul de la Helsinki

Nicușor Dan: Plec la Helsinki, iau cu mine îngrijorările legate de funcționarea justiției

Președintele României, Nicușor Dan, spune că pleacă la Summitul de la Helsinki și ia cu el îngrijorările societății civile privind funcționarea justiției, pe care le împărtășește.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da