telco

Competiţia pe piaţa locală a telecomunicaţiilor se va intensifica în 2009

Competiţia dintre operatorii de telecomunicaţii din România se va intensifica în 2009, companiile urmând să pună un accent mai mare pe păstrarea clienţilor, se arată în raportul "Previziunile TMT (telecomunicaţii, media şi tehnologie) 2009", publicat de firma de audit Deloitte.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da