telegrafie

Un român a bătut recordul mondial la Telegrafie Viteză

Echipa naţională a României a obţinut rezultate remarcabile la Campionatele Mondiale de Telegrafie Viteză, desfăşurate în perioada 09-13 septembrie, în localitatea Primorsko (sudul Bulgariei).
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da