Toma Constantin

Olguța Vasilescu, întrebată dacă vor fi primiți în PSD contestatarii lui Bolojan din PNL: Toma de la Buzău e mai bolojenist

„Nu s-a discutat așa ceva. Toma de la Buzău e mai bolojenist decât, cred că, toți bolojeniștii din PNL”, a spus Olguța Vasilescu, întrebată, sâmbătă, dacă PSD îi primește pe constatarii liberali ai lui Ilie Bolojan.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da