transporta i

Doi bebeluşi bolnavi, de naţionalitată română, din Ucraina, transportaţi la Timişoara şi Bucureşti

Doi bebeluşi, de 5 şi 14 zile, cu probleme grave de sănătate au fost transportaţi luni de urgenţă cu la spitale din Timişoara şi Bucureşti.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da