turului trei preliminar al ligii europa

Becali: Nu am avut emoţii şi nu mi-am făcut probleme pentru calificare

Finanţatorul FC Steaua, Gigi Becali, a declarat, joi seară, că nu a avut emoţii şi nu şi-a făcut probleme pentru calificarea echipei în play-off-ul Ligii Europa, după ce steliştii s-au impus, cu scorul general de 6-1, în dubla manşă cu Motherwell.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da