viena timi oara

O aeronavă Viena-Timişoara a aterizat la Arad din cauza unor defecţiuni

O aeronavă care venea de la Viena şi urma să ajungă la Timişoara a fost nevoită să aterizeze la Arad, în noaptea de miercuri spre joi, din cauza unor defecţiuni la sistemul de navigaţie, pasagerii fiind transportaţi la destinaţie cu un autocar.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da