viorica nicolescu

Soţia preşedintelui Consiliului Judeţean Argeş va fi externată, starea sa fiind bună

Soţia preşedintelui Consiliului Judeţean Argeş, Viorica Nicolescu, care a leşinat, joi seară, la scurt timp după ce Tribunalul Argeş a emis mandat de arestare pe numele soţului său va fi externată, vineri, de la Spitalul Judeţean din Piteşti, medicii afirmând că starea acesteia este bună.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da