Zsolt Bayer

Presa maghiară, mesaj uluitor pentru români: „Vă mulțumim, prieteni români!”

Un jurnalist pro-rus maghiar a postat un videoclip în care acesta le mulțumește românilor (pe care-i numește „prieteni”), iar videoclipul a fost distribuit masiv în presa maghiară. Motivul e de-a dreptul uluitor.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da