A avut loc prima reuniune a comitetului pentru protejarea consumatorilor vulnerabili
18:44, 11 Dec. 2024
Miercuri, la Palatul Victoria, s-a desfăşurat prima şedinţă a comitetului interministerial care se ocupă de protejarea consumatorilor vulnerabili şi combaterea sărăciei energetice, potrivit unui comunicat emis de Guvernul României.