Deputat PDL despre dialogul social: Acest Guvern, sunt de acord, nu are o comunicare foarte bună
14:47, 04 Mai 2011
Deputatul PDL Constantin Dascălu a declarat, miercuri, la o întâlnire cu peste 200 de persoane pe tema dialogului social, că actualul Guvern "nu are o comunicare foarte bună", spunând că nu bagă mâna în foc că nu există şi în PDL "un derbedeu, doi-trei derbedei care nu-şi fac treaba".