Deputatul de Alba Clement Negruţ, care a demisionat din PDL în februarie, s-a reînscris în partid
10:54, 06 Mai 2011
Deputatul de Alba Clement Negruţ, care şi-a dat demisia din PDL în luna februarie, şi-a anunţat, vineri, reînscrierea în partid, precizând că doreşte să îşi finalizeze activitatea politică începută alături de colegii săi, transmite corespondentul MEDIAFAX.