Igaş: Reorganizarea trebuie să aibă loc în 2011, altfel se va realiza mai greu
16:02, 25 Iun. 2011
Ministrul Administraţiei şi Internelor, Traian Igaş, a declarat, sâmbătă, la Primăria Pecica, judeţul Arad, că reorganizarea administrativă trebuie să aibă loc în 2011, altfel se va realiza mai greu.