PSD Bistriţa-Năsăud îi cere lui Botiş să demisioneze din funcţia de parlamentar
14:57, 29 Apr. 2011
Organizaţia PSD Bistriţa-Năsăud îi cere fostului ministru al Muncii Ioan Botiş să demisioneze şi din funcţia de parlamentar de Bistriţa-Năsăud şi să ia "o pauză" din politică, întrucât "i-a făcut de râs" pe bistriţenii care l-au votat, transmite corespondentul MEDIAFAX.