Aurescu participă, miercuri, la Forumul UE – Republica Moldova de la Chişinău
11:38, 29 Mart. 2011
Secretarul de stat pentru Afaceri Europene Bogdan Aurescu va participa, miercuri, la Forumul UE - Republica Moldova, care se desfăşoară la Chişinău şi la care vor mai fi prezenţi foşti şefi de state din România, Polonia şi Moldova.