O fată de 14 ani şi un bărbat de 31 ani, scoşi din valuri în Mangalia
- Reprezentanţii ISU Dobrogea au transmis că două persoane au fost scoase din mare, pe plaja Laguna din Mangalia.
- Este vorba despre o fată de 17 ani şi un bărbat de 31 ani.
- Bărbatul a fost preluat de un elicopter SMURD.

Sunt peste 100.000 de turişti în staţiunile de pe litoralul românesc în acest weekend. Deşi este vânt puternic, turiştii tot intră în apă.
Reprezentanţii ISU Dobrogea au transmis că două persoane au fost scoase din mare, pe plaja Laguna din Mangalia.
O fată de 17 ani a fost scosă din valuri conştientă, în timp ce un bărbat de 31 de ani era inconştient, fiind preluat de un elicopter SMURD.
ULTIMELE ȘTIRI
-
Un nou schimb de ostatici şi prizonieri va avea loc sâmbătă între Israel şi Hamas
-
Lituania s-a deconectat de la reţeaua electrică din Rusia.Ţările baltice se conectează la reţeaua UE
-
Războiul din Ucraina, ziua 1081. Zelenski a confirmat un nou avans al trupelor ucrainene în regiunea Kursk / Rusia raportează un atac cu drone la o rafinărie de petrol din regiunea Volgograd / Pete Hegseth: Încheiaţi războiul cât mai repede posibil
Acesta avea insuficienţă respiratorie şi a fost dus la Spitalul Judeţean.
Fata a ajuns la Spitalul din Mangalia.
Pentru cele mai importante ştiri ale zilei, transmise în timp real şi prezentate echidistant, daţi LIKE paginii noastre de Facebook!
Urmărește Mediafax pe Instagram ca să vezi imagini spectaculoase și povești din toată lumea!
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.




PROSPORT.RO

CANCAN.RO

GANDUL.RO

