Un local de tip fast food din Oradea a fost distrus şi două maşini au fost avariate într-un incendiu
14:40, 30 Ian. 2011
Un local de tip fast food a fost distrus aproape în întregime şi două maşini care erau în apropierea acestuia au fost avariate într-un incendiu izbucnit, duminică, în apropierea Gării Centrale din Oradea, neexistând victime omeneşti, transmite corespondentul MEDIAFAX.