Torje: În două meciuri am pierdut puncte importante din cauza arbitrajelor
23:58, 06 Mai 2011
Fotbalistul dinamovist Gabriel Torje a declarat, vineri, după înfrângerea, cu scorul de 1-2, din meciul cu CFR Cluj, că Dinamo a pierdut puncte importante din cauza arbitrajelor şi că echipa bucureşteană îşi doreşte să încheie campionatul pe locul patru şi să câştige Cupa României.