Dănciulescu: Am jucat pentru Mărgăritescu, e un gest normal de solidaritate
23:59, 20 Apr. 2011
Atacantul Ionel Dănciulescu a declarat, miercuri seară, că jucătorii dinamovişti au evoluat doar cu gândul la coechipierul lor Andrei Mărgăritescu, în meciul câştigat cu scorul de 2-0, cu Gloria Bistriţa, în prima manşă a semifinalelor Cupei României.