Fenechiu: M-am întâlnit cu premierul şi i-am predat mandatul de la Ministerul Transporturilor
16:22, 14 Iul. 2013
Vicepreşedintele PNL Relu Fenechiu a precizat că s-a întâlnit sâmbătă cu premierul Victor Ponta pentru "a-i preda" mandatul de la Ministerul Transporturilor.